Європейськй Тиждень Мобільності

 Вперше з 16 по 22 вересня 2016 року ми стали учасниками Європейського Тижня мобільності, який проводиться у світі з 2002 року. Більше 1900 міст з 50 країн світу взяли участь у проведенні цього унікального тижня, який з ціллю надихнути людей використовувати альтернативні автомобілям види транспорту та заохотити владу европейських міст впроваджувати і сприяти формуванню сталого транспорту. Цьогорічною темою є – “Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу”.
Тема цьогорічного Європейського тижня мобільності запрошує нас задуматися про наші звички і розглянути позитивні економічні наслідки, які розумні і стійкі види транспорту можуть мати позитивний вплив на наші родини, економічний розвиток наших міст і наше суспільство в цілому. Зробивши розумний вибір щодо видів транспорту, які ми використовуємо, ми можемо заощадити гроші, поліпшити наше здоров’я, і зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. Кожна з переваг має позитивний економічний вплив на суспільство і все це переконливо свідчить на користь потреби спробувати щось нове.

Протягом тижня учні взяли участь у  акції “Пішим ходом до школи”, здійснили подорож “Знай! Люби! Бережи!”, проводили перерви творчості, вікторину “Твій друг – велосипед”, організували виставку малюнків “Дорога до школи” та велопробіг “Єднаймось для корисної справи”.