Розклад харчування, меню

Решетилівська філія І ступеня Опорного закладу “Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради” – Школа сприяння здоровˈю. Нам дуже важливо, щоб учні нашого закладу отримували здорове харчування. Ми щоденно працюємо над збалансованим раціоном школярів, намагаємось використовувати для приготування їжі якісні продукти, овочі та фрукти.

Меню на кожен день 

Примірне осіннє чотиритижневе меню Решетилівської філії І ступеня для учнів 1-4 класів за батьківські кошти 2023-2024 н.р.

Примірне осіннє чотиритижневе меню Решетилівської філії І ступеня ОЗ Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника 2023-2024 н.р.

Примірне зимове чотиритижневе меню Решетилівської філії І ступеня ОЗ Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника 2022-2023 н.р.

Примірне зимове чотиритижневе меню Решетилівської філії І ступеня для учнів 1-4 класів за батьківські кошти 2022-2023 н.р.

Примірне осіннє чотиритижневе меню Решетилівської філії І ступеня ОЗ Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника

Примірне чотиритижневе меню Решетилівської філії І ступеня для учнів 1-4 класів за батьківські кошти ГПДПримірне чотиритижневе меню Решетилівська філія І ступеня для учнів 1-4 класів за батьківські кошти

 

Харчування в школі