Правила поведінки для учнів

Місія Решетилівської філії І ступеня розвивати моральні та етичні духовні якості учнів та почуття розуміння інших. Учні мають бути організованими, свідомими, турботливими та відповідальними, вони мають поважати права інших і робити свій внесок у загальне благо, вчитися вирішувати конфлікти.

Школа буде використовувати ряд заходів, орієнтованих на зміцнення позитивної поведінки і допомоги учням у визначенні правильного вибору.

Кодекс учнівської поведінки, правила та очікування переглядаються і посилюються на постійній основі викладачами, співробітниками та керівництвом через загальні збори, оголошення, відвідування класів директором і щодня вчителями в класі.

Правила поведінки під час уроків і перерв

Учні мають уважно працювати у класах під час уроків та не заважати іншим. Учні не можуть відмовлятися від виконання завдань, які ставить учитель.

Для ефективності навчального процесу та для того, щоб його не переривати, учні мають протягом усього уроку перебувати в класі. Якщо з’являється нагальна потреба вийти, це можна зробити лише з дозволу вчителя.

Під час перерв учні мають поводитись обережно.

Бігати на перервах не дозволяється, адже така поведінка може зашкодити учню або його оточенню.

Також учні мають пересуватися правою частиною коридору або сходів.

Пропуск занять

Учень, який був відсутній у школі з причини хвороби до 2 календарних днів може відвідувати школу без надання довідки від лікаря.
Учень, який був відсутній у школі з причин хвороби протягом 3 днів і більше має обов’язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо навантаження на уроці фізичної культури з вказаним терміном.

Якщо учень пропустив заняття в будь-який день через хворобу або за будь-яких інших причин з відома батьків, необхідно надати відповідну заяву від батьків перед початком навчального дня.

Пунктуальність

Пунктуальність — це важлива риса, яку ми виховуємо в наших учнях. Ми заохочуємо учнів не запізнюватися та розраховуємо на підтримку батьків. Відповідно до правил школи, учні зобов’язані приходити на навчання та на уроки протягом дня вчасно.

Кожен учень має приходити до школи не пізніше 8.15, адже наш ранок починається з ранкової зарядки.

О 8.30 має бути в класі, готовим до початку уроків. Під час перерв учні повинні впорядковувати свої справи, щоб приходити на уроки вчасно.

Одяг

Учні школи під час уроків фізичної культури мають бути одягнені в спортивну форму, для уроків хореографії – це трико

Не дозволено приносити до школи

Не дозволено приносити до школи небезпечні речі: піротехнічні вироби, спортивне знаряддя, шкідливі речовини, напої та продукти харчування не для особистого вживання.

Персональні гаджети

Учні несуть відповідальність за зберігання власних мобільних телефонів та інших персональних гаджетів. Їх потрібно вимкнути, сховати та не користуватися ними протягом шкільного дня з 8.30 до кінця занять.

Усі необхідні дзвінки дитина може здійснити з телефону під час перерви.

Матеріальна відповідальність

Батьки матеріально відповідальні за пошкодження шкільного майна дитиною.

Учні відповідають за збереження свого майна. Якщо учень загубив щось зі своїх речей, навіть цінних, школа не несе відповідальності. У разі, якщо учень втрачає підручники, необхідно придбати нові.