Бібліотека

ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ «ДИТИНСТВО, ОБПАЛЕНЕ ВІЙНОЮ»

25 вересня учні 3-В класу запросили на зустріч Миколу Яковича Нечитайла, письменника та очевидця подій , що відбувалися в роки Другої світової війни.

Микола Якович розповів дітям про своє тяжке дитинство, яке випало на його долю. Розповідь супроводжувалася показом цікавих фотографій . Він також ознайомив учнів із своїми книгами: «Дорога до щастя», «Дітям про дітей війни», «Конячі сльози».

В кінці зустрічі місцевий письменник подарував школярам декілька своїх прозових творів і сказав: «У своєму житті я завжди керувався мудрою настановою свого учителя: «Чесно прожити життя – це вже подвиг». Хотілося, щоб ці слова стали для кожного потребою!»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

15 жовтня учні 3-Б класу (класний керівник Золотарьова Л.І.) взяли участь у цікавому та пізнавальному заході «Історія українського козацтва», який підготувала шкільний бібліотекар Рибас О.В. Спочатку учням була презентована книжкова поличка «Україна. Період козацтва». Потім третьокласники переглянули цікаву презентацію, з якої дізнались про славних козацьких гетьманів, їх клейноди та козацькі човни «Чайки». Матеріал для сприйняття був насичений історичними фактами та відомостями, проте учні з великим інтересом переглядали слайди, що супроводжувались розповіддю бібліотекаря, а по закінченні змогли відповісти на всі питання вікторини, яку запропонувала Оксана Володимирівна. Цей бібліотечний захід проведений у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України», що триває з 01 по 31 жовтня.