Про школу

Решетилівська загальноосвітня школа І ступеня – це дитяча країна  з   15 класів, у яких навчається більше 400 учнів, яка  має власну історію з 2003 року, традиції, закони співіснування.
Наші переваги – відкритість освітнього процесу, турбота про здоров’я, життєві компетентності  й навчання молодших школярів, їх організоване дозвілля.

Головне  завдання закладу:
– створення та забезпечення умов якісного навчання;
– втілення компетентнісного підходу, що є найважливішою  умовою підвищення якості освіти.

Інноваційні методи та інструменти освітнього процесу – це здоров´язбережувальні, проектні, інтерактивні, ігрові, квест-технології, інформаційно-комунікаційні технології, ситуації успіху.
Активно використовуємо онлайн-середовище «Міксіке»,  є учасниками міжнародних проектів «E-Twinning», «Міжнародний День Гідності», «Європейський Тиждень Мобільності», «Метапроект»
Наша школа – дім для дітей. Цей дім теплий та надійний. У ньому є свята та буденність, робота , відпочинок та добрі традиції. Школа існує заради дітей та дає їм простір безпеки, благополуччя та успіху.
Чого ми прагнемо? Бачити і надалі школу відкритою організацією, де і дитина, і вчитель розкривають себе. Завжди залишаємо простір для креативних ідей та експерименті

Наші успіхи та історії змін

Модель виховної системи
“Виховуємо громадянина України”

Школа – частина суспільства, у школі народжується завтрашній день країни. Родина закладає фундамент особистості, на школу падає головна праця з її будівництва.
Головна мета виховання:
-виховання свідомого громадянина, патріота України тастворення умов для його розвитку та саморозвитку;
– розкрити перед особистістю дитини спектр різних життєвих виборів, можливостей самостійно будувати життя, поведінку, діяльність, вчинки згідно з власними уявленнями про щастя;
– створювати можливість зрозуміти своє право і відповідальність за розкриття власних здібностей, творчого потенціалу, за власну долю;
– краще осмислити співвідношення між внутрішньою свободою вибору самореалізації і саморозвитку та цілеспрямованим впливом суспільства.

  Реалізуємо через участь у проектах «Школа. Гармонія. Партнерство. Родинність», «Моя країна – Україна», «Ти наше диво, мово калинова», «Осінь-художниця нашим краєм ходила, кольоровий слід лишила», «День Європи», «Знай свої права дитино!», «Плекаймо сад», «Стежинами пам’яті», акціях «Годівничка», «Від серця до серця», «Допомагаємо воїнам-захисникам», «Запали свічу пам´яті», у  флешмобах «За мир в Україні», «Вишиванка», «Тобі, моя Решетилівко!»