День Гідності

21 жовтня у закладі відзначався День Гідності. У 2015 році Україна вперше приєдналася до такої події. Поняття «гідності» є одним з найважливіших для людини. Адже усі ми, як дорослі так і діти, постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: з ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення, зрештою, і формує наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, потім під час навчання у вищих навчальних закладах, потім на роботі, вдома, в родині, в суспільстві.
Усесвітній День Гідності – це незалежний соціальний, політично та релігійно, нейтральний проект, мета якого керувати почуттям власної гідності у повсякденному житті. Наша школа приєдналася до цього проекту і відзначає цей особливий день. Під час великої перерви в актовій залі учні  презентують учням та вчителям школи ролики про відзначення Дня Гідності в світі, розповідають, що включає в себе поняття «гідності» та познайомили з принципами гідності.
У класах продовжується робота у групах, парах, з використанням цікавих метафоричних картинок. Хоча вікова категорія школярів найменша – учні початкових класів, але наші учні висловлюють думки, що потрібно багато працювати над собою, щоб бути гідним учнем, гідним сином та донькою, гідним громадянином України. За участь у Міжнародному проекті учні отримують сертифікати про участь у проекті.