Участь батьків, комунікація

Участь батьків

Ми приймаємо до Решетилівської філії І ступеня не лише дитину, а й найближчих для неї людей — тата і маму, і бачимо батьків активними учасниками освітнього процесу нарівні з учнями та вчителями. Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки.

Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей.


Ми чекаємо від батьків:

  • віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких;

  • бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки;

  • довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною: до керівництва школи, вчителів, вихователів, психологів, адже всі вони — професіонали, віддані своїй справі, які дивляться з вами в одному напрямку і готові до діалогу та співпраці;

  • чіткого розуміння, що навчання для дитини є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися так само, як і ваша щоденна робота;

  • зацікавленості шкільними справами дитини та готовності повідомити Школі, якщо виникають зміни у поведінці дитини;

  • толерантності до думок, традицій та матеріального статку інших родин;

  • підтримки здорового способу життя;

  • поваги до української мови, культури та традицій.


Комунікація

Ми готові до співпраці та заохочуємо участь батьків у шкільному житті дитини, а ваша думка завжди важлива для нас.

Основні контактні особи в Школі — класний керівник або вихователь групи продовженого дня вашої дитини.

Якщо ваше питання стосується вчителя або вихователя, ви можете писати на його робочу електронну скриньку. Якщо у вас є потреба зустрітися, ви можете погодити зустріч у зручний час електронною поштою.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для забезпечення ефективності навчального процесу учитель чи вихователь має перебувати з дітьми протягом навчального дня. Зустрічі можна призначити після закінчення навчального процесу — після 13.15.

Більшість необхідної організаційної інформації ви можете отримати, звернувшись до секретаря: +38 (05363- 2-10-90)Щодо всіх питань, які не стосуються класного керівника, вчителя-предметника, ви можете писати на електронну скриньку закладу primary.resh@gmail.com, і ваш запит буде оброблений упродовж двох робочих днів.

Якщо у вас є потреба зустрітися з представником адміністрації, переконайтеся, що ви вже обговорили ваше питання з класним керівником. Якщо дійсно є потреба зустрітися з представником адміністрації, ви можете звернутися до секретаря та зазначити тему спілкування. Секретар допоможе визначити, до кого вам краще звернутися, та призначать зустріч.

Шановні батьки, просимо вас звернути увагу на те, що частина Школи, призначена для вашого перебування — це фойє першого поверху. Інші приміщення Школи призначені для навчання, тож у них перебувають лише учні й учителі, адже освітній процес потребує особливої дисципліни та концентрації. Дякуємо за розуміння.