Фестиваль з робототехніки
21 червня команда ,,ReCs – решетилівські конструкториʼʼ (керівник Валерія Коровіна) побувала на Всеукраїнському STEM-фестивалі ,,ROBOTIKA+ROBOFIRST 2026’’.
Змагання юних робототехніків проходили в м. Київ в Event Hall ,, The Challenge’’.
Діти дружно облаштували свою піт-зону, яка протягом дня була ,,домівкоюʼʼ команди та представляли для суддів та гостей фестивалю свій LEGO-проєкт з теми сезону 2025-2026 ,,UNEARTHED’’ (,,Археологіяʼʼ).
Протягом 10 хвилин тривав захист, під час якого діти розповідали:
-як вирішували завдання сезону;
-називали основні цінності;
-яких навичок навчилися один в одного;
-описували командну модель;
-демонстрували закодовані та моторизовані частини проєкту;
-презентували постер;
-розповідали про шлях команди протягом сезону.
Церемонія нагородження була святковою і незабутньою.
Для учасників фестивалю звучали музичні вітання, а команда суддів вітала переможців.
Наші ,,ReCs’’ики визначені переможцями у номінації ,,Краща командна модельʼʼ, адже проявили інноваційність протягом розробки та побудови своїх командних моделей.
Діти отримали подяки та чудові набори LEGO. А ще отримали незабутні емоції, драйв та унікальну атмосферу фестивалю, безліч знайомств та безцінний практичний досвід.
Дякуємо юним робототехнікам за ідеї, креатив, наполегливість, уміння іти до мети.
Дякуємо невтомному тренеру команди, керівнику гуртка з робототехніки Валерії Коровіній за професіоналізм та віру в дітей.
Дякуємо батькам, які завжди поряд, підтримують, розвивають таланти та здібності дітей.
Особлива вдячність Аллі Костогриз, начальнику Відділ освіти Решетилівської міської ради за допомогу в організації поїздки дітей на Фестиваль та підтримку роботи закладу у напрямку STEM-освіти.


















